Prodaja - Stan 315 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
4 500 000 €
14286 €/m²
Property 33907 photo 1
Property 33907 photo 2
Property 33907 photo 3
Property 33907 photo 4
Property 33907 photo 5
Property 33907 photo 6
Property 33907 photo 7
Property 33907 photo 8
Property 33907 photo 9
Property 33907 photo 10
Property 33907 photo 11
Property 33907 photo 12
Property 33907 photo 13
Property 33907 photo 14
Property 33907 photo 15
  • Kod objekta 33907
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 315 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 30 m
  • Udaljenost od aerodroma: 52 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 315 kv.m u Limasol. Stan se nalazi na 7. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, lift, garaža, grejanje.

Za prodaju
3 910 000 € 19452 €/m²
  • Kod objekta 41300
  • Kvadratura 201 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
5 980 000 € 15216 €/m²
  • Kod objekta 41301
  • Kvadratura 393 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
4 650 000 € 18452 €/m²
  • Kod objekta 41306
  • Kvadratura 252 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
3 980 000 € 17847 €/m²
  • Kod objekta 41461
  • Kvadratura 223 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
5 614 500 € 22104 €/m²
  • Kod objekta 44434
  • Kvadratura 254 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
3 730 000 € 13970 €/m²
  • Kod objekta 45141
  • Kvadratura 267 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
5 800 000 € 19205 €/m²
  • Kod objekta 45142
  • Kvadratura 302 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
3 950 000 € 22571 €/m²
  • Kod objekta 45149
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
3 650 000 € 15208 €/m²
  • Kod objekta 45771
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
5 900 000 € 4347 €/m²
  • Kod objekta 51299
  • Kvadratura 1357 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m

Prijava za Newsletter