Property 33752 photo 1
Property 33752 photo 2
Property 33752 photo 3
Property 33752 photo 4
Property 33752 photo 5
Property 33752 photo 6
Property 33752 photo 7
Property 33752 photo 8
Property 33752 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2009
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Pristup
  • Satelitska televizija
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 85 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, ostava. Vila Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, ostavu.

Gore navedene informacije su zasnovane isključivo na informacijama koje je vlasnik nekretnine dostavio našoj kompaniji, i iste su podložne štamparskim greškama ili promeni cene od strane njega.
NA OSNOVU ZAKONA 4072/2012, DA BI SE NEKRETNINA POKAZALA, POTREBNO JE DATI PODATKE IZ LIČNE KARTE I PORESKI BROJ KOJI MORAMO DA SE NAVEDE U UGOVORU O POKAZIVANJU.
Oznaka na mapi ne ukazuje na tačnu lokaciju imovine već na opštu oblast u kojoj se nalazi. Za sve ostale informacije kontaktirajte nas.

Lokacija

Slične ponude

Prijava za Newsletter