Prodaja - Poslovni prostor u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
Na upit
Property 33716 photo 1
Property 33716 photo 2
Property 33716 photo 3
Property 33716 photo 4
Property 33716 photo 5
Property 33716 photo 6
Property 33716 photo 7
  • Kod objekta 33716
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 0 kv.m u Limasol. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 9297
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
220 000 € 1100 €/m²
  • Kod objekta 24555
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
325 000 € 2708 €/m²
  • Kod objekta 24578
  • Kvadratura 120 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
3 650 000 € 18250 €/m²
  • Kod objekta 24860
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
1 400 000 €
  • Kod objekta 25041
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 530 m
Za prodaju
1 500 000 € 4054 €/m²
  • Kod objekta 25109
  • Kvadratura 370 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 25493
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
450 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 25546
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
3 038 500 € 1940 €/m²
  • Kod objekta 25563
  • Kvadratura 1566 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 300 000 € 3538 €/m²
  • Kod objekta 26550
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 280 m

Prijava za Newsletter