Prodaja - Commercial property 130 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar
1 250 000 €
9615 €/m²
Property 3312 photo 1
  • Kod objekta 3312
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Commercial property
  • Kvadratura 130 m²
  • Površina placa 1050 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Centar (Atika)

Detalji

  • Napomena o godini: 2012 год строительства
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju commercial property od 130 kv.m u Atini. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Na prodaju je predviđena prodavnica koja je izgrađena na parceli od 1050 m2. u okrugu Voula. Prodavnica ima jedan nivo, kvadrat 115 m2, mansardni krov 15 m2. Trenutno ova prodavnica se iznajmljuje sa mesečnom uplatom zakupnine 2.000 evra.

Voula se smatra jednim od prestižnih predgrađa južne Atine, dobro uređena, ovde se nalazi prekrasan kej i mnogi poznati ljudi biraju ovaj okrug za svoje mjesto stanovanja. 

Za prodaju
1 300 000 € 850 000 € 1770 €/m²
  • Kod objekta 31104
  • Kvadratura 480 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
1 100 000 € 880 €/m²
  • Kod objekta 34787
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 5200 m
Za prodaju
1 650 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 35791
  • Kvadratura 660 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 200 000 € 645 000 € 629 €/m²
  • Kod objekta 36564
  • Kvadratura 1025 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
1 200 000 € 3934 €/m²
  • Kod objekta 37024
  • Kvadratura 305 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
1 450 000 € 1 200 000 € 15000 €/m²
  • Kod objekta 39072
  • Kvadratura 80 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
1 720 000 € 1749 €/m²
  • Kod objekta 42470
  • Kvadratura 983 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 500 000 € 9554 €/m²
  • Kod objekta 47717
  • Kvadratura 157 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Investicija Za prodaju
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 50143
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
1 100 000 € 3914 €/m²
  • Kod objekta 57490
  • Kvadratura 281 m²
  • Udaljenost od mora 16500 m

Prijava za Newsletter