Prodato

Prodaja - Stan 34 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Opština
Na upit
Property 3264 photo 1
Property 3264 photo 2
Property 3264 photo 3
Property 3264 photo 4
Property 3264 photo 5
Property 3264 photo 6
Property 3264 photo 7
Property 3264 photo 8
Property 3264 photo 9
Property 3264 photo 10
Property 3264 photo 11
Property 3264 photo 12
Property 3264 photo 13
Property 3264 photo 14
  • Kod objekta 3264
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 34 m²
  • Region Solun
  • Mesto Solun - Opština (Solun)
  • Broj soba 1

Detalji

  • Godišnja isplativost: 6,01%
  • Broj soba: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 34 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, lift.

Za prodaju
110 000 € 1375 €/m²
  • Kod objekta 61150
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
355 000 € 2795 €/m²
  • Kod objekta 61245
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 61302
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
115 000 € 4259 €/m²
  • Kod objekta 61319
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
440 000 € 4731 €/m²
  • Kod objekta 61420
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 4411 €/m²
  • Kod objekta 61424
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
375 000 € 5136 €/m²
  • Kod objekta 61611
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
430 000 € 5119 €/m²
  • Kod objekta 61615
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
590 000 € 5514 €/m²
  • Kod objekta 61616
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 5357 €/m²
  • Kod objekta 61618
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter