Prodaja - Zemljište 1026 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
780 000 €
760 €/m²
Property 32523 photo 1
  • Kod objekta 32523
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 1026 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1026 kv.m. u Limasol. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.

Za prodaju
900 000 € 64 €/m²
  • Kod objekta 37480
  • Kvadratura 14000 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
740 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 38723
  • Kvadratura 10554 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
850 000 € 263 €/m²
  • Kod objekta 40530
  • Kvadratura 3222 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
650 000 € 764 €/m²
  • Kod objekta 41153
  • Kvadratura 850 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
715 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 42294
  • Kvadratura 6689 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
950 000 € 707 €/m²
  • Kod objekta 46166
  • Kvadratura 1342 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
690 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 48539
  • Kvadratura 6261 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
980 000 € 310 €/m²
  • Kod objekta 52484
  • Kvadratura 3153 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
890 000 € 1010 €/m²
  • Kod objekta 53100
  • Kvadratura 881 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
1 090 000 € 1216 €/m²
  • Kod objekta 53112
  • Kvadratura 896 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m

Prijava za Newsletter