Prodaja - Stan 135 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
800 000 €
5926 €/m²
Property 31868 photo 1
Property 31868 photo 2
Property 31868 photo 3
Property 31868 photo 4
Property 31868 photo 5
Property 31868 photo 6
Property 31868 photo 7
Property 31868 photo 8
  • Kod objekta 31868
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 135 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 52 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 135 kv.m u Limasol. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 3 kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, lift, grejanje.

Za prodaju
1 100 000 € 4074 €/m²
  • Kod objekta 20274
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
658 000 € 6388 €/m²
  • Kod objekta 22607
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
800 000 € 7142 €/m²
  • Kod objekta 23518
  • Kvadratura 112 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
650 000 € 3066 €/m²
  • Kod objekta 24916
  • Kvadratura 212 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
790 000 € 6171 €/m²
  • Kod objekta 25037
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 055 000 € 4586 €/m²
  • Kod objekta 25768
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
672 500 € 8406 €/m²
  • Kod objekta 29388
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
747 000 € 8300 €/m²
  • Kod objekta 29393
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
767 500 € 8527 €/m²
  • Kod objekta 29394
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
852 000 € 8114 €/m²
  • Kod objekta 29402
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter