Prodaja - Kuća 110 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Afitos
480 000 €
4364 €/m²
Property 31061 photo 1
Property 31061 photo 2
Property 31061 photo 3
Property 31061 photo 4
Property 31061 photo 5
Property 31061 photo 6
Property 31061 photo 7
Property 31061 photo 8
Property 31061 photo 9
Property 31061 photo 10
Property 31061 photo 11

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1955
  • Godina renoviranja: 2008
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 750 m
  • Udaljenost od aerodroma: 61 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 110 kv.m na Kasandri (Halkidiki). na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, ostava. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, parking, baštu, travnjak, ostavu.

Za prodaju
400 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 47697
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
600 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 48472
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 4741 €/m²
  • Kod objekta 49125
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 49907
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
500 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 49908
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
610 000 € 2541 €/m²
  • Kod objekta 51074
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
430 000 € 1791 €/m²
  • Kod objekta 56514
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 1666 €/m²
  • Kod objekta 56515
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
450 000 € 3515 €/m²
  • Kod objekta 59039
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
430 000 € 4526 €/m²
  • Kod objekta 59699
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter