Prodato
Property 30791 photo 1
Property 30791 photo 2
Property 30791 photo 3
Property 30791 photo 4

Detalji

  • Godina izgradnje: 1999
  • Broj soba: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23,6 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju stan od 32 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, parking.

Za prodaju
166 000 € 2813 €/m²
  • Kod objekta 64274
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 3362 €/m²
  • Kod objekta 64275
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
166 000 € 3074 €/m²
  • Kod objekta 64276
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
75 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 64282
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Izdavanje
od 500 € 9 €/m²
  • Kod objekta 64407
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
144 000 € 2322 €/m²
  • Kod objekta 64420
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Izdavanje
od 500 € 7 €/m²
  • Kod objekta 64423
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
139 000 € 1805 €/m²
  • Kod objekta 64425
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
65 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 64439
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
76 000 € 2171 €/m²
  • Kod objekta 64440
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter