Na upit
Property 3070 photo 1
Property 3070 photo 2
Property 3070 photo 3
Property 3070 photo 4
Property 3070 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 17: 12 спальных, 5 гостиных, 6 санузлов + отдельная квартира 30м2
  • Ostale pogodnosti: плюс отдельная квартира для персонала 30 кв.м
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Pogled na more
  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 604 kv.m u predgrađu Soluna. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, lift.

Za prodaju
3 400 000 € 3655 €/m²
  • Kod objekta 56309
  • Kvadratura 930 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 800 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 56444
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 900 000 € 3694 €/m²
  • Kod objekta 56758
  • Kvadratura 785 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 050 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 56882
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
800 000 € 1454 €/m²
  • Kod objekta 56972
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
960 000 € 2086 €/m²
  • Kod objekta 57263
  • Kvadratura 460 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
650 000 € 1065 €/m²
  • Kod objekta 57911
  • Kvadratura 610 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
575 000 € 942 €/m²
  • Kod objekta 58364
  • Kvadratura 610 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
1 250 000 € 1893 €/m²
  • Kod objekta 58478
  • Kvadratura 660 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
530 000 € 2208 €/m²
  • Kod objekta 59064
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter