Prodaja - Poslovni prostor 600 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Nea Propontida Nea Plagia
1 400 000 €
2333 €/m²
Property 2959 photo 1
Property 2959 photo 2
Property 2959 photo 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 1980
  • Plaža: песчано-галечный
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Pogled na more

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 600 kv.m na Halkidikiju. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
1 400 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 2959
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
1 500 000 € 286 €/m²
  • Kod objekta 3124
  • Kvadratura 5230 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 8030
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 300 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 11687
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
1 500 000 € 1399 €/m²
  • Kod objekta 22827
  • Kvadratura 1072 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
1 500 000 € 2586 €/m²
  • Kod objekta 30864
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m

Prijava za Newsletter