Prodaja - Kuća 130 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
410 000 €
3154 €/m²
Property 29321 photo 1
Property 29321 photo 2
Property 29321 photo 3
Property 29321 photo 4
Property 29321 photo 5
Property 29321 photo 6
Property 29321 photo 7
Property 29321 photo 8
Property 29321 photo 9

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 130 kv.m na Atici. kuća 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
400 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 23302
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
510 000 € 1062 €/m²
  • Kod objekta 23486
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
400 000 € 1142 €/m²
  • Kod objekta 23685
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
370 000 € 1233 €/m²
  • Kod objekta 23753
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
360 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 24057
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 24990
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
480 000 € 4800 €/m²
  • Kod objekta 26096
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 1562 €/m²
  • Kod objekta 26121
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
460 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 26999
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
410 000 € 3153 €/m²
  • Kod objekta 29321
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter