Property 29228 photo 1
Property 29228 photo 2
Property 29228 photo 3
Property 29228 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 21
  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 2070 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 1200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.

Za prodaju
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 16555
  • Kvadratura 17934 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Kod objekta 29228
  • Kvadratura 2070 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 38260
  • Kvadratura 50000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
2 200 000 € 141 €/m²
  • Kod objekta 44015
  • Kvadratura 15503 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
2 600 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 47235
  • Kvadratura 68000 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
2 500 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 48899
  • Kvadratura 391200 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
2 150 000 € 409 €/m²
  • Kod objekta 49950
  • Kvadratura 5256 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
2 346 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 50279
  • Kvadratura 44000 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • Kod objekta 62848
  • Kvadratura 4112 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
2 026 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 63036
  • Kvadratura 100000 m²

Prijava za Newsletter