Prodaja - Zemljište na Atosu (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Aristotel OMILjENO
750 000 €
42 €/m²
Property 2801 photo 1
Property 2801 photo 2
Property 2801 photo 3
Property 2801 photo 4
Property 2801 photo 5
Property 2801 photo 6
Property 2801 photo 7
Property 2801 photo 8
Property 2801 photo 9
Property 2801 photo 10
Property 2801 photo 11
Property 2801 photo 12
Property 2801 photo 13
Property 2801 photo 14
Property 2801 photo 15
Property 2801 photo 16

Detalji

  • Plaža: песчаный
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 68 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 0 kv.m. na Atosu (Halkidiki). Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Prodaje se zemljište ukupne površine 18000m2. blizu mora. Ranije je ovaj sajt korišćen kao kamp, na teritoriji su sve komunikacije, voda, struja. Postoje zgrade koje su korišćene za kampovanje, igralište, bazen. Parcela je zasađena drvećem, nezaboravna plaža 800 metara od lokacije. U selu, koje se nalazi u blizini, nalazi se sve što vam je potrebno za stalni boravak: škola, vrtić, prodavnice, mali restorani i kafići. Stambena zgrada može biti izgrađena na teritoriji, a ostatak teritorije može se koristiti kao kamp.

Za prodaju
650 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 8885
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
800 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 22286
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
750 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 22385
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 1 m
Za prodaju
770 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 31597
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
800 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 31749
  • Kvadratura 7400 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
860 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 44409
  • Kvadratura 16500 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
800 000 € 62 €/m²
  • Kod objekta 45819
  • Kvadratura 12750 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
700 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 45821
  • Kvadratura 17000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
800 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 45824
  • Kvadratura 23000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
700 000 € 875 €/m²
  • Kod objekta 48716
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter