350 000 €
45 €/m²
Property 2754 photo 1
Property 2754 photo 2
Property 2754 photo 3
Property 2754 photo 4

Detalji

  • Plaža: песчаный
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 79 km

Sadržaj

  • Pogled na more

Opis

Na prodaju Zemljište od 0 kv.m. na Atosu (Halkidiki). Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
490 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 5985
  • Kvadratura 6450 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
430 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 23579
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
500 000 € 46 €/m²
  • Kod objekta 24481
  • Kvadratura 10750 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 25759
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
500 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 31994
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
500 000 € 170 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 31995
  • Kvadratura 4765 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
500 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 32883
  • Kvadratura 13000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
500 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 46559
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Preporučujemo Za prodaju
450 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 61085
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
450 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 61927
  • Kvadratura 11446 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter