Prodato

Prodaja - Vila 154 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
480 000 €
3117 €/m²
Property 26937 photo 1
Property 26937 photo 2
Property 26937 photo 3
Property 26937 photo 4
Property 26937 photo 5
Property 26937 photo 6
Property 26937 photo 7
Property 26937 photo 8
Property 26937 photo 9
Property 26937 photo 10
Property 26937 photo 11
Property 26937 photo 12
Property 26937 photo 13
Property 26937 photo 14
Property 26937 photo 15
Property 26937 photo 16
Property 26937 photo 17
  • Kod objekta 26937
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 154 m²
  • Površina placa 250 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju vila od 154 kv.m u Pafos. Vila Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
435 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 51516
  • Kvadratura 201 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
395 000 € 2135 €/m²
  • Kod objekta 51518
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
435 000 € 2132 €/m²
  • Kod objekta 51519
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
635 000 € 2634 €/m²
  • Kod objekta 51912
  • Kvadratura 241 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 3558 €/m²
  • Kod objekta 52036
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 3486 €/m²
  • Kod objekta 52224
  • Kvadratura 152 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 2556 €/m²
  • Kod objekta 52306
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
448 000 € 2871 €/m²
  • Kod objekta 52540
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 3212 €/m²
  • Kod objekta 52541
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
574 000 € 3376 €/m²
  • Kod objekta 56703
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter