Prodaja - Stan 132 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 500 000 € 990 000 €
7500 €/m²
Property 26372 photo 1
Property 26372 photo 2
Property 26372 photo 3
Property 26372 photo 4
Property 26372 photo 5
Property 26372 photo 6
Property 26372 photo 7
Property 26372 photo 8
Property 26372 photo 9
Property 26372 photo 10
  • Kod objekta 26372
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 132 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2009
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju stan od 132 kv.m u Limasol. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
2 220 000 € 16204 €/m²
  • Kod objekta 45137
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 235 000 € 16679 €/m²
  • Kod objekta 45139
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 550 000 € 6595 €/m²
  • Kod objekta 45442
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 750 000 € 1 400 000 € 7486 €/m²
  • Kod objekta 46223
  • Kvadratura 187 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 250 000 € 7530 €/m²
  • Kod objekta 47028
  • Kvadratura 166 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 540 000 € 11323 €/m²
  • Kod objekta 47030
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 300 000 € 4814 €/m²
  • Kod objekta 47031
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 357 000 € 7935 €/m²
  • Kod objekta 49051
  • Kvadratura 171 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 430 286 € 7815 €/m²
  • Kod objekta 49737
  • Kvadratura 183 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 150 000 € 2221 €/m²
  • Kod objekta 51111
  • Kvadratura 968 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter