Prodaja - Stan 106 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
420 000 €
3962 €/m²
Property 26356 photo 1
Property 26356 photo 2
Property 26356 photo 3
Property 26356 photo 4
Property 26356 photo 5
Property 26356 photo 6
Property 26356 photo 7
Property 26356 photo 8
Property 26356 photo 9
Property 26356 photo 10
  • Kod objekta 26356
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 106 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 52 km

Opis

Na prodaju stan od 106 kv.m u Limasol. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
390 000 € 4588 €/m²
  • Kod objekta 27292
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
560 000 € 450 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 29332
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 3293 €/m²
  • Kod objekta 31658
  • Kvadratura 167 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
385 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 31958
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
620 000 € 6200 €/m²
  • Kod objekta 31988
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
475 000 € 3861 €/m²
  • Kod objekta 33353
  • Kvadratura 123 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
480 000 € 7500 €/m²
  • Kod objekta 33723
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
580 000 € 6304 €/m²
  • Kod objekta 33758
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 420 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 33911
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
490 000 € 5568 €/m²
  • Kod objekta 34202
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter