Prodato

Prodaja - Stan 71 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
Na upit
Property 26028 photo 1
Property 26028 photo 2
Property 26028 photo 3
Property 26028 photo 4
Property 26028 photo 5
Property 26028 photo 6
Property 26028 photo 7
Property 26028 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 2006
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Sadržaj

  • Parking
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 71 kv.m na Olimpska regija. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, parking.

Nepokretnost je rezervisana!

Za prodaju
90 000 € 978 €/m²
  • Kod objekta 56030
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
115 000 € 110 000 € 814 €/m²
  • Kod objekta 56354
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
92 000 € 75 000 € 669 €/m²
  • Kod objekta 56544
  • Kvadratura 112 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
85 000 € 1888 €/m²
  • Kod objekta 56646
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 1888 €/m²
  • Kod objekta 56647
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 1545 €/m²
  • Kod objekta 56648
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
85 000 € 1888 €/m²
  • Kod objekta 56649
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter