Prodato

Prodaja - Kuća 290 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
Na upit
Property 2510 photo 1
Property 2510 photo 2
Property 2510 photo 3
Property 2510 photo 4
Property 2510 photo 5
Property 2510 photo 6
Property 2510 photo 7
Property 2510 photo 8
  • Kod objekta 2510
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Kuća
  • Kvadratura 290 m²
  • Površina placa 500 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 5: 3 спальни, 2 залы, кухня, 3 ванные, сауна, крытый бассейн, кладовое помещение, котельная
  • Ostale pogodnosti: мебель, отопление, природный газ
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 135 km

Sadržaj

  • Pogled na more
  • Kamin

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 290 kv.m na Olimpska regija. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin.

Za prodaju
230 000 € 2211 €/m²
  • Kod objekta 62691
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
80 000 € 1142 €/m²
  • Kod objekta 62779
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
158 000 € 1128 €/m²
  • Kod objekta 62850
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
380 000 € 300 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 62864
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 63115
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
130 000 € 812 €/m²
  • Kod objekta 63318
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 63370
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
330 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 63430
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
65 000 € 650 €/m²
  • Kod objekta 63433
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
45 000 € 1184 €/m²
  • Kod objekta 63480
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter