Na upit
Property 24953 photo 1
Property 24953 photo 2
Property 24953 photo 3
Property 24953 photo 4
Property 24953 photo 5
Property 24953 photo 6
Property 24953 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 280 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 26001 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
10 600 000 € 8 050 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 40238
  • Kvadratura 230000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
5 200 000 € 4 200 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 40241
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
330 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 40256
  • Kvadratura 11500 m²
  • Udaljenost od mora 6400 m
Za prodaju
192 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 40278
  • Kvadratura 4600 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
700 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 40404
  • Kvadratura 8926 m²
  • Udaljenost od mora 470 m
Za prodaju
747 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 40405
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 175 m
Za prodaju
650 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 40469
  • Kvadratura 13000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
1 760 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 40470
  • Kvadratura 55000 m²
  • Udaljenost od mora 460 m
Za prodaju
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 40472
  • Kvadratura 6250 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 40503
  • Kvadratura 180000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter