Prodato

Prodaja - Mezoneta 85 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija OMILjENO
Na upit
Property 24777 photo 1
Property 24777 photo 2
Property 24777 photo 3
Property 24777 photo 4
Property 24777 photo 5
Property 24777 photo 6
Property 24777 photo 7
Property 24777 photo 8
Property 24777 photo 9
Property 24777 photo 10
Property 24777 photo 11
Property 24777 photo 12
Property 24777 photo 13
Property 24777 photo 14
Property 24777 photo 15
Property 24777 photo 16
Property 24777 photo 17
Property 24777 photo 18
Property 24777 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2017
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 89 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodajumezoneta od 85 kv.m na Sitoniji (Halkidiki). Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, travnjak.

Za prodaju
255 000 € 3493 €/m²
  • Kod objekta 65033
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
235 000 € 3012 €/m²
  • Kod objekta 65035
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
235 000 € 3012 €/m²
  • Kod objekta 65036
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
185 000 € 3700 €/m²
  • Kod objekta 65037
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
288 000 € 3130 €/m²
  • Kod objekta 65452
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
265 000 € 3045 €/m²
  • Kod objekta 65456
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
375 000 € 4310 €/m²
  • Kod objekta 65557
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
375 000 € 4310 €/m²
  • Kod objekta 65558
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
290 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 65648
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
231 000 € 3208 €/m²
  • Kod objekta 65651
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter