Prodato

Prodaja - Kuća 163 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija OMILjENO
Na upit
Property 24775 photo 1
Property 24775 photo 2
Property 24775 photo 3
Property 24775 photo 4
Property 24775 photo 5
Property 24775 photo 6
Property 24775 photo 7
Property 24775 photo 8
Property 24775 photo 9
Property 24775 photo 10
Property 24775 photo 11
Property 24775 photo 12
Property 24775 photo 13
Property 24775 photo 14
Property 24775 photo 15
Property 24775 photo 16
Property 24775 photo 17
Property 24775 photo 18
Property 24775 photo 19
Property 24775 photo 20
Property 24775 photo 21
Property 24775 photo 22
Property 24775 photo 23
Property 24775 photo 24
Property 24775 photo 25
Property 24775 photo 26
Property 24775 photo 27
Property 24775 photo 28
Property 24775 photo 29

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2017
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 89 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 163 kv.m na Sitoniji (Halkidiki). na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
850 000 € 9042 €/m²
  • Kod objekta 33345
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 4473 €/m²
  • Kod objekta 36116
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
700 000 € 3181 €/m²
  • Kod objekta 36304
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 650 000 € 9428 €/m²
  • Kod objekta 39990
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
450 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 42609
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
235 000 € 1631 €/m²
  • Kod objekta 44860
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
800 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 45061
  • Kvadratura 360 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
440 000 € 4888 €/m²
  • Kod objekta 45560
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 € 5769 €/m²
  • Kod objekta 45577
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
350 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 47597
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter