Prodato

Prodaja - Zemljište 2839 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija OMILjENO
Na upit
Property 24526 photo 1
Property 24526 photo 2
Property 24526 photo 3
Property 24526 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 650 m
  • Udaljenost od aerodroma: 89 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2839 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki).Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 1703 kv.m.

Za prodaju
260 000 € 787 €/m²
  • Kod objekta 56599
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
2 500 000 € 213 €/m²
  • Kod objekta 56759
  • Kvadratura 11688 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
225 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 56930
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
40 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 57224
  • Kvadratura 680 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
370 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 57227
  • Kvadratura 37500 m²
  • Udaljenost od mora 950 m
Za prodaju
45 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 57275
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
200 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 57791
  • Kvadratura 2600 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 57991
  • Kvadratura 331 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 000 000 € 203 €/m²
  • Kod objekta 58035
  • Kvadratura 4913 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
110 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 59063
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter