Prodaja - Zemljište 881 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
352 400 €
400 €/m²
Property 23407 photo 1
Property 23407 photo 2
  • Kod objekta 23407
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 881 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 881 kv.m. u Limasol. Sa mogućnošću izgradnje do 264 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
520 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 39811
  • Kvadratura 11811 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
300 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 43792
  • Kvadratura 2385 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
500 000 € 609 €/m²
  • Kod objekta 45007
  • Kvadratura 821 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
515 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 48667
  • Kvadratura 15639 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
500 000 € 23 €/m²
  • Kod objekta 49383
  • Kvadratura 21619 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
315 000 € 418 €/m²
  • Kod objekta 53057
  • Kvadratura 752 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
490 000 € 801 €/m²
  • Kod objekta 53060
  • Kvadratura 611 m²
  • Udaljenost od mora 5200 m
Za prodaju
460 000 € 603 €/m²
  • Kod objekta 53061
  • Kvadratura 762 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
395 000 € 393 €/m²
  • Kod objekta 53124
  • Kvadratura 1004 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter