Prodaja - Stan 110 m² u Nikozija

Grčka Kipar Nikoziji
Na upit
Property 23031 photo 1
Property 23031 photo 2
Property 23031 photo 3
Property 23031 photo 4
Property 23031 photo 5
Property 23031 photo 6
Property 23031 photo 7
Property 23031 photo 8
Property 23031 photo 9
Property 23031 photo 10
Property 23031 photo 11
Property 23031 photo 12
Property 23031 photo 13
Property 23031 photo 14
Property 23031 photo 15
Property 23031 photo 16
Property 23031 photo 17
Property 23031 photo 18
Property 23031 photo 19
Property 23031 photo 20
Property 23031 photo 21
Property 23031 photo 22
Property 23031 photo 23
Property 23031 photo 24
Property 23031 photo 25
Property 23031 photo 26
Property 23031 photo 27
Property 23031 photo 28
Property 23031 photo 29
Property 23031 photo 30
  • Kod objekta 23031
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 110 m²
  • Region Nikozija
  • Mesto Nikoziji (Kipar)

Detalji

  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju stan od 110 kv.m u Nikozija. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i parking.

Za prodaju
150 000 € 1363 €/m²
  • Kod objekta 37632
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
165 000 € 1122 €/m²
  • Kod objekta 37633
  • Kvadratura 147 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
355 000 € 2751 €/m²
  • Kod objekta 43900
  • Kvadratura 129 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 2810 €/m²
  • Kod objekta 43901
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 2828 €/m²
  • Kod objekta 43903
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
465 000 € 2980 €/m²
  • Kod objekta 43904
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
585 000 € 2232 €/m²
  • Kod objekta 43905
  • Kvadratura 262 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
698 000 € 4204 €/m²
  • Kod objekta 45770
  • Kvadratura 166 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 2090 €/m²
  • Kod objekta 45776
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 1902 €/m²
  • Kod objekta 45778
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter