Prodato
380 000 €
3333 €/m²
Property 22931 photo 1
Property 22931 photo 2
Property 22931 photo 3
Property 22931 photo 4
Property 22931 photo 5
Property 22931 photo 6
Property 22931 photo 7
Property 22931 photo 8
Property 22931 photo 9
Property 22931 photo 10
Property 22931 photo 11
Property 22931 photo 12
Property 22931 photo 13
Property 22931 photo 14
Property 22931 photo 15

Detalji

  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2017
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodaju stan od 114 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, roštilj, lift, grejanje.

Za prodaju
400 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 34148
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
450 000 € 3813 €/m²
  • Kod objekta 36234
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
470 000 € 2186 €/m²
  • Kod objekta 41871
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 6111 €/m²
  • Kod objekta 41930
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 4205 €/m²
  • Kod objekta 41938
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
460 000 € 3833 €/m²
  • Kod objekta 44105
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
525 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 44830
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 46911
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 48707
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
450 000 € 3813 €/m²
  • Kod objekta 49951
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter