Prodaja - Zemljište 4023 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija
Na upit
Property 2258 photo 1
Property 2258 photo 2
Property 2258 photo 3
Property 2258 photo 4
Property 2258 photo 5
Property 2258 photo 6
Property 2258 photo 7

Detalji

  • Plaža: песчаный с пологим заходом в воду
  • Ostale pogodnosti: вода и электричество проходят в 80м
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 100 km

Sadržaj

  • Pogled na more

Opis

Na prodaju Zemljište od 4023 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki).То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na šumu.

Za prodaju
380 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 20233
  • Kvadratura 6013 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
53 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 20256
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
80 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 21286
  • Kvadratura 6250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
110 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 22070
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 596 m
Za prodaju
540 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 22777
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
130 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 22889
  • Kvadratura 4002 m²
  • Udaljenost od mora 820 m
Za prodaju
1 200 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 22932
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
220 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 23113
  • Kvadratura 4396 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
130 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 23641
  • Kvadratura 1417 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter