Prodato

Prodaja - Zemljište 4420 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
410 000 €
92 €/m²
Property 19623 photo 1
Property 19623 photo 2
Property 19623 photo 3
Property 19623 photo 4
Property 19623 photo 5
Property 19623 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od grada: 21 km
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4420 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 220 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
550 000 € 57 €/m²
  • Kod objekta 35807
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
430 000 € 71 €/m²
  • Kod objekta 35809
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
350 000 € 437 €/m²
  • Kod objekta 37187
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
400 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 37195
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
480 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 37270
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
470 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 37792
  • Kvadratura 6200 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
500 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 37793
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
420 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 37857
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
330 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 37947
  • Kvadratura 2700 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 39208
  • Kvadratura 1940 m²
  • Udaljenost od mora 220 m

Prijava za Newsletter