Prodaja - Vila 859 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
2 990 000 €
3481 €/m²
Property 19436 photo 1
Property 19436 photo 2
Property 19436 photo 3
Property 19436 photo 4
Property 19436 photo 5
Property 19436 photo 6
Property 19436 photo 7
Property 19436 photo 8
Property 19436 photo 9
Property 19436 photo 10
Property 19436 photo 11
Property 19436 photo 12
Property 19436 photo 13
Property 19436 photo 14
Property 19436 photo 15
  • Kod objekta 19436
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 859 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju vila od 859 kv.m u Pafos. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, baštu, lift. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
2 900 000 € 9666 €/m²
  • Kod objekta 22150
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Preporučujemo Za prodaju
3 999 000 € 2 850 000 € 9500 €/m²
  • Kod objekta 26924
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
2 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 29147
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
3 600 000 € 3 000 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 29336
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
2 500 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 37614
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 600 000 € 7647 €/m²
  • Kod objekta 39325
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 600 000 € 6046 €/m²
  • Kod objekta 43129
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 650 000 € 10600 €/m²
  • Kod objekta 44806
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 800 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 45713
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
2 500 000 € 3924 €/m²
  • Kod objekta 46022
  • Kvadratura 637 m²
  • Udaljenost od mora 5400 m

Prijava za Newsletter