Prodato

Prodaja - Stan 40 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
70 000 € 49 500 €
1238 €/m²
Property 1828 photo 1
Property 1828 photo 2
Property 1828 photo 3
Property 1828 photo 4
Property 1828 photo 5
Property 1828 photo 6
Property 1828 photo 7
Property 1828 photo 8
Property 1828 photo 9
  • Kod objekta 1828
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 40 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)
  • Broj soba 2

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 2: гостиная с кухней, спальная, ванная
  • Ostale pogodnosti: квартира 50 кв.м стоит 65 000
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 100 km

Opis

Na prodaju stan od 40 kv.m na Olimpska regija. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
85 000 € 1545 €/m²
  • Kod objekta 56648
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
85 000 € 1888 €/m²
  • Kod objekta 56649
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 1888 €/m²
  • Kod objekta 56650
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
90 000 € 2045 €/m²
  • Kod objekta 58106
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
87 000 € 1298 €/m²
  • Kod objekta 60914
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
95 000 € 2111 €/m²
  • Kod objekta 62236
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
98 000 € 2177 €/m²
  • Kod objekta 63111
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
67 000 € 1030 €/m²
  • Kod objekta 63149
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
68 000 € 723 €/m²
  • Kod objekta 63150
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
100 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 63388
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter