Rented

Izdavanje - Stan 50 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
Na upit
Property 17934 photo 1
Property 17934 photo 2
Property 17934 photo 3
Property 17934 photo 4
Property 17934 photo 5
Property 17934 photo 6
Property 17934 photo 7
Property 17934 photo 8
Property 17934 photo 9

Detalji

  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 100 km

Opis

Za izdavanje stan od 50 kv.m na Olimpska regija. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
70 000 € 1842 €/m²
  • Kod objekta 51010
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
160 000 € 1032 €/m²
  • Kod objekta 51091
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
185 000 € 925 €/m²
  • Kod objekta 51231
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
110 000 € 1506 €/m²
  • Kod objekta 51251
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
193 000 € 1949 €/m²
  • Kod objekta 52230
  • Kvadratura 99 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
159 000 € 1282 €/m²
  • Kod objekta 52841
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
90 000 € 978 €/m²
  • Kod objekta 56030
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
115 000 € 110 000 € 814 €/m²
  • Kod objekta 56354
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter