Prodaja - Vila 365 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
2 680 000 €
7342 €/m²
Property 17810 photo 1
Property 17810 photo 2
Property 17810 photo 3
Property 17810 photo 4
Property 17810 photo 5
Property 17810 photo 6
Property 17810 photo 7
  • Kod objekta 17810
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 365 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju vila od 365 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
2 300 000 € 4600 €/m²
  • Kod objekta 22893
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Preporučujemo Za prodaju
3 999 000 € 2 850 000 € 9500 €/m²
  • Kod objekta 26924
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
2 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 29147
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
3 600 000 € 3 000 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 29336
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
2 500 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 37614
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 150 000 € 8113 €/m²
  • Kod objekta 38326
  • Kvadratura 265 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 600 000 € 7647 €/m²
  • Kod objekta 39325
  • Kvadratura 340 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 250 000 € 1 850 000 € 4204 €/m²
  • Kod objekta 40225
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 150 000 € 5874 €/m²
  • Kod objekta 42435
  • Kvadratura 366 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 600 000 € 6046 €/m²
  • Kod objekta 43129
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter