Prodaja - Commercial property 220 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar Atina - centar - centar
250 000 €
1136 €/m²
Property 16364 photo 1
Property 16364 photo 2
Property 16364 photo 3
Property 16364 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju commercial property od 220 kv.m u Atini. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift.

Za prodaju
315 000 € 2692 €/m²
  • Kod objekta 36257
  • Kvadratura 117 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
265 000 € 2650 €/m²
  • Kod objekta 37217
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
260 000 € 846 €/m²
  • Kod objekta 38327
  • Kvadratura 307 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
250 000 € 230 000 € 696 €/m²
  • Kod objekta 38855
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Investicija Za prodaju
340 000 € 2741 €/m²
  • Kod objekta 42649
  • Kvadratura 124 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
250 000 € 3731 €/m²
  • Kod objekta 44712
  • Kvadratura 67 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
350 000 € 2046 €/m²
  • Kod objekta 49506
  • Kvadratura 171 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Investicija Za prodaju
350 000 € 1483 €/m²
  • Kod objekta 50066
  • Kvadratura 236 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Investicija Za prodaju
300 000 € 949 €/m²
  • Kod objekta 54466
  • Kvadratura 316 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter