Prodaja - Vila 145 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
600 000 €
4138 €/m²
Property 15351 photo 1
Property 15351 photo 2
Property 15351 photo 3
Property 15351 photo 4
Property 15351 photo 5
  • Kod objekta 15351
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 145 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju vila od 145 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
654 500 € 2671 €/m²
  • Kod objekta 23202
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
750 000 € 2419 €/m²
  • Kod objekta 26202
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
875 000 € 799 000 € 1815 €/m²
  • Kod objekta 40223
  • Kvadratura 440 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
895 000 € 6215 €/m²
  • Kod objekta 40534
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
675 000 € 3648 €/m²
  • Kod objekta 41846
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 42432
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
720 000 € 3444 €/m²
  • Kod objekta 42994
  • Kvadratura 209 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
890 000 € 3708 €/m²
  • Kod objekta 43603
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
720 000 € 4645 €/m²
  • Kod objekta 43717
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 € 3260 €/m²
  • Kod objekta 44818
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter