Prodato

Prodaja - Mezoneta 155 m² na Peloponezu

Grčka Primorsko-Goranska Argolis
170 000 €
1097 €/m²
Property 1495 photo 1
Property 1495 photo 2
Property 1495 photo 3
Property 1495 photo 4
Property 1495 photo 5
Property 1495 photo 6
Property 1495 photo 7
Property 1495 photo 8
Property 1495 photo 9
Property 1495 photo 10
Property 1495 photo 11
Property 1495 photo 12
Property 1495 photo 13
Property 1495 photo 14
Property 1495 photo 15
Property 1495 photo 16
Property 1495 photo 17
  • Kod objekta 1495
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Mezoneta
  • Kvadratura 155 m²
  • Region Peloponez
  • Mesto Argolis (Primorsko-Goranska)

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Plaža: песок и мелкая галька
  • Ostale pogodnosti: сигнализация, веранды, солнечная батарея горячей воды, спутниковое тв, камин, автономное отопление
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 110 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin

Opis

Na prodajumezoneta od 155 kv.m na Peloponezu. Mezoneta se sastoji od 0 sprata. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, bazen, parking.

Za prodaju
170 000 € 1011 €/m²
  • Kod objekta 63328
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
185 000 € 175 000 € 1458 €/m²
  • Kod objekta 63838
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 1982 €/m²
  • Kod objekta 64128
  • Kvadratura 116 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
235 000 € 2350 €/m²
  • Kod objekta 64606
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
210 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 65186
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 1724 €/m²
  • Kod objekta 65253
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
225 000 € 1875 €/m²
  • Kod objekta 65419
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 1039 €/m²
  • Kod objekta 65435
  • Kvadratura 178 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
155 000 € 1359 €/m²
  • Kod objekta 65726
  • Kvadratura 114 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
180 000 € 1836 €/m²
  • Kod objekta 65927
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter