Prodaja - Vila 163 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
700 000 €
4294 €/m²
Property 14750 photo 1
Property 14750 photo 2
Property 14750 photo 3
Property 14750 photo 4
Property 14750 photo 5
Property 14750 photo 6
Property 14750 photo 7
Property 14750 photo 8
Property 14750 photo 9
Property 14750 photo 10
Property 14750 photo 11
Property 14750 photo 12
  • Kod objekta 14750
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 163 m²
  • Površina placa 318 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2015
  • Udaljeno od mora: 180 m
  • Udaljenost od grada: 6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju vila od 163 kv.m u Pafos. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
727 685 € 2876 €/m²
  • Kod objekta 9351
  • Kvadratura 253 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
724 472 € 684 800 € 3057 €/m²
  • Kod objekta 9363
  • Kvadratura 224 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m
Za prodaju
890 000 € 4684 €/m²
  • Kod objekta 10824
  • Kvadratura 190 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
700 000 € 4294 €/m²
  • Kod objekta 14750
  • Kvadratura 163 m²
  • Udaljenost od mora 180 m
Za prodaju
565 000 € 3087 €/m²
  • Kod objekta 20052
  • Kvadratura 183 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
776 500 € 4822 €/m²
  • Kod objekta 22797
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
880 000 € 3211 €/m²
  • Kod objekta 23197
  • Kvadratura 274 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
654 500 € 2671 €/m²
  • Kod objekta 23202
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
750 000 € 2419 €/m²
  • Kod objekta 26202
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
970 000 € 5449 €/m²
  • Kod objekta 26309
  • Kvadratura 178 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter