Prodaja - Commercial property 180 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar Atina - centar - centar
295 000 €
1639 €/m²
Property 14742 photo 1
Property 14742 photo 2
Property 14742 photo 3
Property 14742 photo 4
Property 14742 photo 5
Property 14742 photo 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Sadržaj

  • Kamin

Opis

Na prodaju commercial property od 180 kv.m u Atini. Commercial property se sastoji od 3 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, kamin, tende, roštilj, grejanje.

Slične ponude

Investicija Za prodaju
280 000 € 2545 €/m²
  • Kod objekta 10218
  • Kvadratura 110 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
295 000 € 1638 €/m²
  • Kod objekta 14742
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
250 000 € 1136 €/m²
  • Kod objekta 16373
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
265 000 € 2650 €/m²
  • Kod objekta 37217
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
260 000 € 846 €/m²
  • Kod objekta 38327
  • Kvadratura 307 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
250 000 € 230 000 € 696 €/m²
  • Kod objekta 38855
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
250 000 € 3731 €/m²
  • Kod objekta 44712
  • Kvadratura 67 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
290 000 € 3536 €/m²
  • Kod objekta 61001
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
250 000 € 1879 €/m²
  • Kod objekta 63353
  • Kvadratura 133 m²
  • Udaljenost od mora 135 m

Prijava za Newsletter