Prodaja - Zemljište 6500 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
350 000 €
53 €/m²
Property 14738 photo 1
Property 14738 photo 2
Property 14738 photo 3
Property 14738 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2600 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 6500 kv.m. na Krfu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 600 kv.m.

Za prodaju
300 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 25131
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
350 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 25988
  • Kvadratura 17600 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
315 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 29539
  • Kvadratura 7004 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
300 000 € 255 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 29948
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
320 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 30027
  • Kvadratura 6135 m²
  • Udaljenost od mora 2400 m
Za prodaju
380 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 30921
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
400 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 31308
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 31423
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
450 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 31969
  • Kvadratura 4005 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
425 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 32444
  • Kvadratura 6409 m²
  • Udaljenost od mora 50 m

Prijava za Newsletter