Prodato

Prodaja - Mezoneta 110 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra
220 000 €
2000 €/m²
Property 143 photo 1
Property 143 photo 2
Property 143 photo 3
Property 143 photo 4
Property 143 photo 5
Property 143 photo 6
Property 143 photo 7
Property 143 photo 8
Property 143 photo 9
Property 143 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2009
  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 4: 17 кв.м. подвал, 1 этаж: гостиная с кухней, ванная. 2 этаж: 3 спальни, ванная
  • Ostale pogodnosti: отопление, сигнализация, общий бассейн на 5 домов
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 80 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pogled na more
  • Bazen
  • Kamin

Opis

Na prodajumezoneta od 110 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Mezoneta se sastoji od 0 sprata. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, bazen, parking.

Za prodaju
290 000 € 2636 €/m²
  • Kod objekta 1757
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 1777 €/m²
  • Kod objekta 2192
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 1785 €/m²
  • Kod objekta 3386
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
290 000 € 3866 €/m²
  • Kod objekta 3688
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 8184
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
290 000 € 2589 €/m²
  • Kod objekta 31242
  • Kvadratura 112 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
300 000 € 1754 €/m²
  • Kod objekta 43854
  • Kvadratura 171 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
300 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 52537
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 2434 €/m²
  • Kod objekta 52949
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter