Prodato

Prodaja - Vila 365 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika
Na upit
Property 1387 photo 1
Property 1387 photo 2
Property 1387 photo 3
Property 1387 photo 4
Property 1387 photo 5
Property 1387 photo 6
Property 1387 photo 7
Property 1387 photo 8
Property 1387 photo 9
Property 1387 photo 10
Property 1387 photo 11
Property 1387 photo 12
Property 1387 photo 13
Property 1387 photo 14
Property 1387 photo 15
Property 1387 photo 16
Property 1387 photo 17
  • Kod objekta 1387
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 365 m²
  • Površina placa 4100 m²
  • Region Atika
  • Mesto Ostatak Atika (Atika)

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Ostale pogodnosti: 13 складских помещений, винный погреб, гостевой дом, специальное место для животных, церквушка, бассейн с гидромассажем, бар у бассейна, барбекю и дровяная печь, три беседки, электродвижок, автополив участка и наружное освещение
  • Udaljeno od mora: 80 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pogled na more
  • Bazen
  • Kamin

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 365 kv.m na Atici. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, bazen, parking.

Za prodaju
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Kod objekta 40429
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
3 850 000 € 5133 €/m²
  • Kod objekta 41218
  • Kvadratura 750 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
2 100 000 € 13125 €/m²
  • Kod objekta 41219
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 700 000 € 6750 €/m²
  • Kod objekta 41912
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
480 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 42807
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
475 000 € 1593 €/m²
  • Kod objekta 44096
  • Kvadratura 298 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
700 000 € 700 €/m²
  • Kod objekta 44131
  • Kvadratura 1000 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
2 200 000 € 2315 €/m²
  • Kod objekta 48925
  • Kvadratura 950 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
2 400 000 € 2 200 000 € 6285 €/m²
  • Kod objekta 60253
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 450 000 € 2735 €/m²
  • Kod objekta 60523
  • Kvadratura 530 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter