Prodaja - Zemljište 1385 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
510 000 €
368 €/m²
Property 13785 photo 1
Property 13785 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1385 kv.m. na Atici.

Za prodaju
750 000 €
  • Kod objekta 36867
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
410 000 € 745 €/m²
  • Kod objekta 38637
  • Kvadratura 550 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Investicija Za prodaju
750 000 € 650 000 € 1023 €/m²
  • Kod objekta 38652
  • Kvadratura 635 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Preporučujemo Za prodaju
650 000 € 490 000 € 620 €/m²
  • Kod objekta 44215
  • Kvadratura 790 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
450 000 € 374 €/m²
  • Kod objekta 52393
  • Kvadratura 1203 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
600 000 € 453 €/m²
  • Kod objekta 52870
  • Kvadratura 1322 m²
Za prodaju
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • Kod objekta 56455
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
550 000 € 523 €/m²
  • Kod objekta 59221
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 260 m
Za prodaju
465 000 € 775 €/m²
  • Kod objekta 59234
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
440 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 59235
  • Kvadratura 880 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m

Prijava za Newsletter