Prodato

Prodaja - Stan 220 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar
950 000 €
4318 €/m²
Property 1359 photo 1
Property 1359 photo 2
Property 1359 photo 3
Property 1359 photo 4
Property 1359 photo 5
Property 1359 photo 6
Property 1359 photo 7
Property 1359 photo 8
Property 1359 photo 9
Property 1359 photo 10
Property 1359 photo 11
Property 1359 photo 12
Property 1359 photo 13
Property 1359 photo 14
Property 1359 photo 15
Property 1359 photo 16
Property 1359 photo 17
Property 1359 photo 18
Property 1359 photo 19
Property 1359 photo 20
  • Kod objekta 1359
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 220 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Centar (Atika)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Godina izgradnje: 1981
  • Broj soba: 4: 4 спальни, кухня, 2 ванные, гостиная с камином, кабинет, балконы по периметру
  • Ostale pogodnosti: спутниковое тв, интернет, a/c, барбекю, солнечные батареи горячей воды, камин, сигнализация
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Pogled na more
  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodaju stan od 220 kv.m u Atini. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, lift.

Za prodaju
1 000 000 € 7936 €/m²
  • Kod objekta 64113
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 7857 €/m²
  • Kod objekta 64114
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 400 000 € 10852 €/m²
  • Kod objekta 64217
  • Kvadratura 129 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 10843 €/m²
  • Kod objekta 64234
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 250 000 € 10593 €/m²
  • Kod objekta 64235
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 9629 €/m²
  • Kod objekta 64248
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 105 000 € 12556 €/m²
  • Kod objekta 64413
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 120 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 64496
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter