Prodaja - Zemljište 500 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Artemida
37 000 €
74 €/m²
Property 13426 photo 1
Property 13426 photo 2
Property 13426 photo 3
Property 13426 photo 4
Property 13426 photo 5
Property 13426 photo 6
Property 13426 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 500 kv.m. na Atici.То је ван плана града.

Za prodaju
37 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 13426
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
37 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 13430
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
54 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 13634
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
35 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 13836
  • Kvadratura 870 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
40 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 14941
  • Kvadratura 704 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
30 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 21861
  • Kvadratura 500 m²
Za prodaju
30 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 32861
  • Kvadratura 276 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
30 000 € 109 €/m²
  • Kod objekta 32862
  • Kvadratura 275 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
40 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 37907
  • Kvadratura 518 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
40 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 38396
  • Kvadratura 606 m²
  • Udaljenost od mora 5 m

Prijava za Newsletter