Prodato

Prodaja - Mezoneta 67 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija OMILjENO
Na upit
Property 13382 photo 1
Property 13382 photo 2
Property 13382 photo 3
Property 13382 photo 4
Property 13382 photo 5
Property 13382 photo 6
Property 13382 photo 7
Property 13382 photo 8
Property 13382 photo 9
Property 13382 photo 10
Property 13382 photo 11
Property 13382 photo 12
Property 13382 photo 13
Property 13382 photo 14
Property 13382 photo 15
Property 13382 photo 16
Property 13382 photo 17
Property 13382 photo 18
Property 13382 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Ostale pogodnosti: Также есть отопление на электричество.
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 87 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 67 kv.m na Sitoniji (Halkidiki). Mezoneta se sastoji od 2 sprata. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, WC, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, grejanje, ostavu.

Za prodaju
300 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 63449
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 2439 €/m²
  • Kod objekta 63514
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 63566
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 3703 €/m²
  • Kod objekta 63598
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 63636
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 63972
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 3231 €/m²
  • Kod objekta 64006
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
225 000 € 4500 €/m²
  • Kod objekta 64055
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter