Prodato

Prodaja - Vila 600 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika
Na upit
Property 1326 photo 1
Property 1326 photo 2
Property 1326 photo 3
Property 1326 photo 4
Property 1326 photo 5
Property 1326 photo 6
Property 1326 photo 7
Property 1326 photo 8
Property 1326 photo 9
Property 1326 photo 10
Property 1326 photo 11
Property 1326 photo 12
Property 1326 photo 13
Property 1326 photo 14
Property 1326 photo 15
Property 1326 photo 16
  • Kod objekta 1326
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 600 m²
  • Površina placa 4010 m²
  • Region Atika
  • Mesto Ostatak Atika (Atika)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 6: 6 спален, два бассейна, два салона, комната для прислуги, рабочий кабинет, игровая комната , тренажерный зал, 4 веранды
  • Ostale pogodnosti: бассейн 72 кв.м, кондиционеры, автономное отопление, сигнализация, автополив, автоматические ворота, электроприборы и мебель высшей категории, спутниковое тв и интернет
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 600 kv.m na Atici. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, bazen, parking, lift.

Za prodaju
2 500 000 € 2873 €/m²
  • Kod objekta 9439
  • Kvadratura 870 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
1 450 000 € 1 300 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 10664
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 050 000 € 700 000 € 2121 €/m²
  • Kod objekta 10879
  • Kvadratura 330 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 800 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 12116
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 300 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 12211
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 21000 m
Za prodaju
2 000 000 € 1 500 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 12965
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 13
Za prodaju
1 600 000 € 1 400 000 € 4827 €/m²
  • Kod objekta 12999
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
3 600 000 € 1 900 000 € 3166 €/m²
  • Kod objekta 13516
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 200 000 € 2 000 000 € 5263 €/m²
  • Kod objekta 14275
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
2 000 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 14290
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 9

Prijava za Newsletter