Prodato

Prodaja - Poslovni prostor 116 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar
500 000 €
4310 €/m²
Property 1323 photo 1
Property 1323 photo 2
  • Kod objekta 1323
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 116 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Centar (Atika)

Detalji

  • Ostale pogodnosti: центральное отопление , 2 туалета
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 116 kv.m u Atini. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Slične ponude

Investicija Za prodaju
460 000 € 3239 €/m²
  • Kod objekta 3322
  • Kvadratura 142 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
630 000 € 1852 €/m²
  • Kod objekta 5099
  • Kvadratura 340 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
450 000 € 692 €/m²
  • Kod objekta 9321
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
490 000 € 1794 €/m²
  • Kod objekta 40542
  • Kvadratura 273 m²
  • Udaljenost od mora 230 m
Za prodaju
650 000 € 1846 €/m²
  • Kod objekta 48583
  • Kvadratura 352 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
470 000 € 552 €/m²
  • Kod objekta 51364
  • Kvadratura 850 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter