Prodato

Prodaja - Vila 720 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika
Na upit
Property 1280 photo 1
Property 1280 photo 2
Property 1280 photo 3
Property 1280 photo 4
Property 1280 photo 5
Property 1280 photo 6
Property 1280 photo 7
Property 1280 photo 8
Property 1280 photo 9
Property 1280 photo 10
Property 1280 photo 11
Property 1280 photo 12
Property 1280 photo 13
Property 1280 photo 14
Property 1280 photo 15
  • Kod objekta 1280
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 720 m²
  • Površina placa 9000 m²
  • Region Atika
  • Mesto Ostatak Atika (Atika)
  • Broj soba 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 2005
  • Plaža: песок и мелкая галька
  • Broj soba: 7: 7 спален со своими ванными, салон, кухня, столовая, кабинет, игровая комната
  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od grada: 5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 70 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pogled na more
  • Kamin

Opis

Na prodaju vila od 720 kv.m na Atici. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, parking.

Za prodaju
1 350 000 € 1 250 000 € 2403 €/m²
  • Kod objekta 33692
  • Kvadratura 520 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
3 000 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 34875
  • Kvadratura 600 m²
Za prodaju
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Kod objekta 35090
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 36126
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 36662
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 36818
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Kod objekta 40429
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
3 850 000 € 5133 €/m²
  • Kod objekta 41218
  • Kvadratura 750 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
2 100 000 € 13125 €/m²
  • Kod objekta 41219
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 700 000 € 6750 €/m²
  • Kod objekta 41912
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter