Prodato

Prodaja - Poslovni prostor 55 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar
Na upit
Property 1259 photo 1
Property 1259 photo 2
Property 1259 photo 3
Property 1259 photo 4
  • Kod objekta 1259
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 55 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Centar (Atika)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 55 kv.m u Atini. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
450 000 € 692 €/m²
  • Kod objekta 9321
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
180 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 10289
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 600 000 €
  • Kod objekta 11241
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
15 000 000 € 1948 €/m²
  • Kod objekta 13637
  • Kvadratura 7700 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
110 000 € 1466 €/m²
  • Kod objekta 14439
  • Kvadratura 75 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
370 000 € 3978 €/m²
  • Kod objekta 14675
  • Kvadratura 93 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
79 000 € 2078 €/m²
  • Kod objekta 21142
  • Kvadratura 38 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
36 000 € 450 €/m²
  • Kod objekta 25156
  • Kvadratura 80 m²
  • Udaljenost od mora 11500 m
Za prodaju
20 000 000 €
  • Kod objekta 29219
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Izdavanje
od 18 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 30877
  • Kvadratura 3012 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter