Prodato

Prodaja - Poslovni prostor 55 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar
Na upit
Property 1259 photo 1
Property 1259 photo 2
Property 1259 photo 3
Property 1259 photo 4
  • Kod objekta 1259
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 55 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Centar (Atika)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 55 kv.m u Atini. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Slične ponude

Izdavanje
od 650 € 13 €/m²
  • Kod objekta 41845
  • Kvadratura 48 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Izdavanje
od 350 € 4 €/m²
  • Kod objekta 42111
  • Kvadratura 81 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Izdavanje
od 300 € 6 €/m²
  • Kod objekta 42763
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Izdavanje
od 450 € 6 €/m²
  • Kod objekta 44002
  • Kvadratura 70 m²
  • Udaljenost od mora 2430 m
Izdavanje
od 1 600 € 18 €/m²
  • Kod objekta 44497
  • Kvadratura 85 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Izdavanje
od 500 € 4 €/m²
  • Kod objekta 44746
  • Kvadratura 105 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Investicija Za prodaju
75 000 € 1704 €/m²
  • Kod objekta 45756
  • Kvadratura 44 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
285 000 € 1748 €/m²
  • Kod objekta 45891
  • Kvadratura 163 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
1 330 000 € 2955 €/m²
  • Kod objekta 46935
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter